Paweł Iwanicki

Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewania
Oszczędzaj na rachunkach za energię elektryczną w swoim domu lub firmie, jednocześnie korzystając z odnawialnych źródeł energii, aby uniezależnić się od zmieniających się cen prądu.

nasze usługi

Pompy ciepła

Jako profesjonalny partner Stiebel Eltron możesz skorzystać z naszego doświadczenia i dostarczyć sobie najlepszą technologie. Pompa ciepła jest ekologicznym, niskotemperaturowym urządzeniem grzewczym, którego zasada działania opiera się na znanych zjawiskach i przemianach fizycznych. Twoja pompa ciepła zapewni ciepłą wodę i komfortową temperaturę. Wybierz pompę ciepła, niezależnie od tego, czy jest to nowy budynek, czy modernizacja. Ciesz się czasem w domu z rodziną.

Kotły

Od 20 lat jesteśmy autoryzowanym instalatorem kotłów i pomp ciepła firmy De Dietrich. Wszystkie urządzenia charakteryzują się bardzo cichą pracą, a także intuicyjną obsługą. Marka De Dietrich znana jest już od ponad 330 lat. Urządzenia są jednofunkcyjne, jak i dwufunkcyjne, a także wiszące oraz stojące. Dodatkowo możliwość zawieszenia urządzenia na ścianie sprawia, że zajmuje ono bardzo mało miejsca w mieszkaniu.

Fotowoltaika

Sofar Solar jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek zajmujących się falownikami stringowymi, hybrydowymi oraz systemami magazynowania energii. Natomiast LONGI SOLAR to światowy lider produkcji paneli monokrystalicznych, z dobrymi wynikami w międzynarodowych testach jakości.

Klimatyzacja

Midea oferuje najbardziej wszechstronny wybór zaawansowanych technologii klimatyzacyjnych. To niekwestionowany nr 1 na świecie w wielu kategoriach produktów (badania Euromonitor). Midea nieustannie doskonali swoje produkty, stawiając przede wszystkim na wydajność, innowacyjność oraz użyteczność proponowanych rozwiązań. Klimatyzatory o bogatej funkcjonalności i ciekawym designie.

Bogata oferta

pompy ciepła

Pompa ciepła wykorzystuje energię z powietrza, wody i gruntu. Wybierz pompę ciepła, która pasuje do Twojego domu. Niezależnie od tego, czy jest to nowa konstrukcja, czy modernizacja, ustawienie wewnątrz lub na zewnątrz, istnieją modele na każdą sytuację przestrzenną.

instalacje fotowoltaiczne

Dzięki energii elektrycznej wytwarzanej ze słońca, zmniejszysz rachunki za prąd do minimum, a także przyczyniasz się do mniejszej emisji dwutlenku węgla. Działanie systemu fotowoltaicznego jest bardzo proste. O wszystkim Ci opowiemy.

klimatyzacja

Jeden z najlepszych systemów znacząco podnoszący komfort życia. Normalizacja warunków temperaturowych oraz gwarancja korzystania z czystego powietrza stają się podstawowymi atutami. Współczesne systemy klimatyzacyjne, oferują chłodzenie oraz ogrzewanie.

instalacje systemów wodno-kanalizacyjnych

Instalacja wodno-kanalizacyjna to zespół powiązanych ze sobą elementów służących do zaopatrywania w wodę nieruchomości oraz zgromadzania i odprowadzania z niej ścieków. Każda instalacja kanalizacyjna powinna pracować sprawnie i bezawaryjnie. 

Instalacje gazowe oraz przyłącza

Instalacja gazowa jest w pełni bezpieczna, jeśli przestrzega się odpowiednich zasad. Przede wszystkim instalacja gazowa musi być szczelna i utrzymywana w należytej sprawności. Instalacja umożliwia nie tylko wygodne ogrzewanie domu, ale i wody użytkowej.

kotłownie gazowe / olejowe
oraz na opał stały

Jednym z podstawowych problemów podczas budowy i modernizacji budynku jest wybór odpowiedniego systemu grzewczego. Na rynku znajduje się szeroka gama metod pozyskania ciepła. Decyzja o wyborze paliwa powinna  być podjęta przy pomocy sprawdzonego instalatora.

ogrzewanie centralne oraz podłogowe

Planując system grzewczy w domu, stajemy przed wyborem instalacji centralnego ogrzewania. Co wybrać – ogrzewanie podłogowe czy grzejniki? Doradzimy w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia grzewczego w budynku.

wentylacja (rekuperacja)

Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która wymienia zużyte powietrze na świeże. Powietrze dodatkowo oczyszczane jest z kurzu, smogu i alergenów. Proces wymiany odbywa się bez żadnych strat energii. Zapytaj o szczegóły.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Zadaniem oczyszczalni jest neutralizacja ścieków wytwarzanych przez dane gospodarstwo domowe. Przydomowa oczyszczalnia ścieków doskonale sprawdzi się zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i obiektach wypoczynkowych czy gospodarstwach rolnych.

sieci kanalizacyjno- wodociągowe

Budowa sieci wodociągowych czy kanalizacyjnych nie musi pociągać za sobą niszczenia posesji i głębokich wykopów. Jedną z najlepszych metod nienaruszających znacząco gruntu jest technologia przewiertu sterowanego. Porozmawiaj na ten temat z naszym ekspertem. 

odwierty studni głębinowych

Oferujemy odwierty w studniach głębinowych oraz odwiertach pionowych pod pompy ciepła. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Wykonaliśmy dziesiątki profesjonalnych odwiertów, co czyni nas specjalistami w tej dziedzinie.

centralne odkurzacze

Odkurzacz centralny zapewnia skuteczne oczyszczanie domu z kurzu i roztoczy – zassany brud trafia do pojemnika odkurzacza, a powietrze zostaje wydmuchane na zewnątrz budynku.  Do doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie komfort i przyjemny zapach w domu.

Etapy współpracy

Skontaktuj się Z Nami

Siedziba firmy

Tomaszowska 1A
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
NIP: 792-121-92-13

Dane kontaktowE

+ 48 602 559 627
+48 664 266 244
iwanickiinstalacje@op.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8.00-17.00
Sobota: 9.00 - 14.00
Niedziela: Zamknięte

Siedziba Firmy


Bezpłatna konsultacja